Přihlášení .NET je vstupní branou pro uživatele českého internetu. V našem katalogu najdete vaše oblíbené stránky v českém jazyce. Můžete přihlásit i svůj oblíbený web, který v katalogu ještě není. V anketě zase můžete hlasovat, které internetové stránky jsou pro vás ty NEJ a v diskuzním fóru můžete diskutovat o všem co vás zajímá, nebo přidávat své rady a návody, které ocení ostatní uživatelé. Po kliknutí na konkrétní logo se otevře stránka, kde najdete informace o zvoleném portálu, aktuality, zajímavosti a také odkaz na jeho přihlašovací stránky. Katalog budeme dále rozšiřovat, rozdělovat do kategorií a průběžně aktualizovat, abyste měli vždy funkční a bezpečný přístup ke službě, kterou hledáte. Nastavte si prihlaseni.net jako domovskou stránku ve vašem internetovém prohlížeči pro pohodlnější práci na vašem počítači, tabletu nebo mobilu. S námi se na českém internetu neztratíte!

Nová přihlášení do našeho katalogu:

Filmy Online - stránky pro filmové fanoušky s informacemi o premiérách v českých kinech, celé filmy online zdarma

Na filmovém serveru Filmy Online najdete stovky českých trailerů na nejnovější filmy v kinech nebo tipy na nejlepší filmové premiéry týdne. Najdete zde i databázi filmů rozdělených do žánrových kategorií - komedie, akční, animované atd. A nechybí ani celé filmy ke sledování zdarma. Samozřejmě s českým dabingem nebo titulky. Sledujte filmy online a zdarma v pohodlí domova!

 

Vstup do fóra 3 témat

Vítejte v našem diskuzním fóru!

Zde můžete pokládat své dotazy týkající se stránek v našem katalogu Přihlášení .NET, např. Seznam, Facebook, Gmail, Youtube a další.
Předmět Odpovědi / Zobrazení Poslední příspěvek
Téma založeno 2 roků 6 měsíců zpět, od admin
Zamčeno
Poslední příspěvek 2 roků 6 měsíců zpět
od admin
Zamčeno
Odpovědi:0
Zobrazení:7083
Poslední příspěvek od admin
2 roků 6 měsíců zpět
 
Téma založeno 1 rok 2 měsíců zpět, od admin
Poslední příspěvek 1 měsíc 3 týdnů zpět
od admin
Odpovědi:1
Zobrazení:2546
Poslední příspěvek od admin
1 měsíc 3 týdnů zpět
Téma založeno 2 roků 6 měsíců zpět, od Petr
Poslední příspěvek 2 roků 6 měsíců zpět
od Anonym
Odpovědi:4
Zobrazení:15k
Poslední příspěvek od Anonym
2 roků 6 měsíců zpět
Vygenerováno za 0.489 sekund
Powered by Kunena fórum