Přihlášení .NET je vstupní branou pro uživatele českého internetu. V našem katalogu najdete vaše oblíbené stránky v českém jazyce. Můžete přihlásit i svůj oblíbený web, který v katalogu ještě není. V anketě zase můžete hlasovat, které internetové stránky jsou pro vás ty NEJ a v diskuzním fóru můžete diskutovat o všem co vás zajímá, nebo přidávat své rady a návody, které ocení ostatní uživatelé. Po kliknutí na konkrétní logo se otevře stránka, kde najdete informace o zvoleném portálu, aktuality, zajímavosti a také odkaz na jeho přihlašovací stránky. Katalog budeme dále rozšiřovat, rozdělovat do kategorií a průběžně aktualizovat, abyste měli vždy funkční a bezpečný přístup ke službě, kterou hledáte. Nastavte si prihlaseni.net jako domovskou stránku ve vašem internetovém prohlížeči pro pohodlnější práci na vašem počítači, tabletu nebo mobilu. S námi se na českém internetu neztratíte!

Nová přihlášení do našeho katalogu:

Filmy Online - stránky pro filmové fanoušky s informacemi o premiérách v českých kinech, celé filmy online zdarma

Na filmovém serveru Filmy Online najdete stovky českých trailerů na nejnovější filmy v kinech nebo tipy na nejlepší filmové premiéry týdne. Najdete zde i databázi filmů rozdělených do žánrových kategorií - komedie, akční, animované atd. A nechybí ani celé filmy ke sledování zdarma. Samozřejmě s českým dabingem nebo titulky. Sledujte filmy online a zdarma v pohodlí domova!

 

× Vítejte v našem diskuzním fóru!

Zde můžete pokládat své dotazy týkající se stránek v našem katalogu Přihlášení .NET, např. Seznam, Facebook, Gmail, Youtube a další.

Přihlašování uživatelů

Více
1 rok 2 měsíců zpět - 1 měsíc 3 týdnů zpět #34 od admin
Přihlašování uživatelů vytvořil uživatel admin
Proběhla aktualizace zabezpečení uživatelské části. Prosím, zkontrolujte si své účty, doporučujeme taky změnu hesla pro větší bezpečnost.

Přihlášení .NET - Katalog českých stránek
Poslední změna: 1 měsíc 3 týdnů zpět uživatelem admin.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
1 měsíc 3 týdnů zpět #35 od admin
Odpověděl admin pro téma Přihlašování uživatelů
V souvislosti s GDPR jsme upravili Podmínky zpracování osobních údajů a doporučujeme Vám, abyste se seznámili s touto změněnou verzí Podmínek, (odkaz na konci stránek) a s tím, jaký mají tyto změny vliv na Vaše práva.

Přihlášení .NET - Katalog českých stránek

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.508 sekund
Powered by Kunena fórum