Přihlášení .NET je vstupní branou pro uživatele českého internetu. V našem katalogu najdete vaše oblíbené stránky v českém jazyce. Můžete přihlásit i svůj oblíbený web, který v katalogu ještě není. V anketě zase můžete hlasovat, které internetové stránky jsou pro vás ty NEJ a v diskuzním fóru můžete diskutovat o všem co vás zajímá, nebo přidávat své rady a návody, které ocení ostatní uživatelé. Po kliknutí na konkrétní logo se otevře stránka, kde najdete informace o zvoleném portálu, aktuality, zajímavosti a také odkaz na jeho přihlašovací stránky. Katalog budeme dále rozšiřovat, rozdělovat do kategorií a průběžně aktualizovat, abyste měli vždy funkční a bezpečný přístup ke službě, kterou hledáte. Nastavte si prihlaseni.net jako domovskou stránku ve vašem internetovém prohlížeči pro pohodlnější práci na vašem počítači, tabletu nebo mobilu. S námi se na českém internetu neztratíte!

Nová přihlášení do našeho katalogu:

Filmy Online - stránky pro filmové fanoušky s informacemi o premiérách v českých kinech, celé filmy online zdarma

Na filmovém serveru Filmy Online najdete stovky českých trailerů na nejnovější filmy v kinech nebo tipy na nejlepší filmové premiéry týdne. Najdete zde i databázi filmů rozdělených do žánrových kategorií - komedie, akční, animované atd. A nechybí ani celé filmy ke sledování zdarma. Samozřejmě s českým dabingem nebo titulky. Sledujte filmy online a zdarma v pohodlí domova!

 

× Vítejte v našem diskuzním fóru!

Zde můžete pokládat své dotazy týkající se stránek v našem katalogu Přihlášení .NET, např. Seznam, Facebook, Gmail, Youtube a další.

Pravidla - Jak používat naše diskuzní fórum

Více
2 roků 6 měsíců zpět #4 od admin
Do našeho fóra mohou přispívat neregistrovaní hosté i registrovaní uživatelé - ti mají různé výhody, mj. jejich příspěvky nepotřebují schválení administrátora před jejich zveřejněním.

Pro vytvoření nového tématu klikněte v levém horním rohu na záložku Index a poté klikněte na kategorii Vstup do fóra. Poté již stačí kliknout na tlačítko Nové téma a můžete začít. Vyplňte předmět (jak se bude téma jmenovat), pokud nejste registrovaný uživatel, vyplňte Vaše jméno, napište zprávu a odešlete příspěvek tlačítkem Odeslat.

Pokud chcete pouze odpovědět na již zveřejněný příspěvek, klikněte u něj na tlačítko Odpovědět a pokračujte výše uvedeným způsobem.

Každý přispěvatel do našeho fóra musí dodržovat následující pravidla:

Základní ustanovení
1. Všeobecné podmínky jsou závazné pro všechny registrované uživatele portálu Prihlaseni.net. Zabezpečují řádné fungování serveru a zvyšují jeho užitnou hodnotu.
2. Provozovatel nenese odpovědnost za obsah publikovaný ostatními uživateli.
3. Každý uživatel je povinen dodržovat všeobecné podmínky, jejich nedodržením se uživatel vystavuje sankcím, zejména smazání jeho uživatelského účtu.

Všeobecné podmínky
1. Název nového článku nebo tématu v diskusním fóru by měl být co nejvýstižnější tak, aby bylo zřejmé, čeho se téma týká. Příspěvky s názvem “Ahoj” apod. mohou být administrátorem odstraněny.
2. Je zakázáno vkládat spam a reklamní odkazy! Jakékoliv příspěvky bez věcného charakteru (viz odst. 1.) mohou být rovněž administrátorem odstraněny.
3. Příspěvky vulgární, zesměšňující jinou osobu, obsahující jakýkoliv typ diskriminace a příspěvky porušující platné zákony České republiky jsou přísně zakázány!
4. Registrací na stránkách prihlaseni.net uživatel souhlasí s tím, že provozovatel serveru může využívat uživatelem zaslaná data (články, příspěvky, fotografie, videosoubory apod.) ke svým účelům a bez omezení je publikovat. Stejně tak uživatel souhlasí, že na jeho e-mailovou adresu mohou být zasílány novinky a obchodní sdělení, tento souhlas k zasílání informací lze kdykoliv odvolat tím, že uživatel svoji registraci zruší.

Přihlášení .NET - Katalog českých stránek
Téma bylo zamčeno.
Vygenerováno za 0.467 sekund
Powered by Kunena fórum