Přihlášení .NET >> iDnes

Pár slov o iDnes

iDnes

iDnes je jeden z největších internetových zpravodajských serverů v České Republice, který provozuje společnost Mafra a.s., která současně vydává tištěné deníky Mladá Fronta DNES, Lidové noviny a Metro. Obsahy článků na internetovém portálu iDnes bývají často provázané s těmi v novinách MF DNES. iDnes se dělí do několika rubrik (zprávy, sport, kultura apod.) a dále zastřešuje další portály, které se specializují na konkrétní oblasti, např. technicky zaměřený Technet, zajímavosti pro ženy na stránkách Ona Dnes, Xman věnovaný mužům, nebo Mobil, který přináší informace ze světa mobilních telefonů. Kromě toho odkazuje na své další sesterské portály, z nichž nejznámější jsou jízdní řády IDOS, úložiště pro fotky Rajče, nebo eMimino, které je určeno současným nebo nastávajícím maminkám. iDnes několikrát zvítězil v anketě Křišťálová Lupa za nejlepší zpravodajství.

Věděli jste, že...

Provozovatel serveru iDnes, společnost Mafra a.s., patří do koncernu Agrofert, který patří současnému ministru financí, miliardáři Andreji Babišovi. Ten bývá často obviňován z toho, že obsah jím vlastněných médií je ovlivňován v jeho prospěch, nebo naopak v neprospěch jeho politických rivalů. Kvůli názorovým neshodám s vedením proto opustili redakce někteří zaměstnanci, včetně šéfredaktorky, známé novinářky Sabiny Slonkové.

iDnes - tip

Abyste mohli diskutovat pod články na iDnes, musíte být přihlášeni. Buď si vytvoříte účet přímo na portálu, nebo se přihlásíte přes váš účet na facebooku nebo mojeID.